Jsem tu pro Tebe, Helča

Duše, která si nás vybrala :)

Určitě jste slyšeli, že duše miminka si nás vybírá. Když jsem šla na terapii, tak jsem projevila určitý strach, že jsem asi dítě mít neměla a odpověď zněla „To je blbost, miminko – ta dušička si tě vybralo“ Zarezonovalo to se mnou, je to pravda!

Souzním se všema ženama, které nemohou otěhotnět, ale věřím, že jejich čas teprve přijde. Určitě je to velký tlak na psychiku. Počkejte si na tu pravou dušičku pro vás! Všechno má svůj čas. Já tyto pocity neznám, takže se do vás nemůžu vcítit, ale dovedu si představit jaké to je…

Náš Mišulka nám byl opravdu poslán, aniž bysme to čekali. Miminko už jsme plánovali, ale v tu dobu to mezi mnou a přítelem trochu skřípalo, takže jsme tomu dávali ještě čas. No, TI NAHOŘE to vyřešili za nás 🙂

Když jsem zjistila, že jsem těhotná, byla to hrozná směs pocitů. Pak jsem si uvědomila, že to je opravdu dar. Kolik žen dnes řeší a trápí se tím, že nemůže otěhotnět. A já otěhotněla „jen tak“, naprosto nečekaně!

JE TO VYŠŠÍ MOC?

Lidský život začíná za hranicemi pozemského života. Děti jsou karmou rodičů! Duše rodičů a dítěte se setkávají zákonitě a také proto, že se společně mohou hodně naučit.

Duše miminka si sama volí, k jaké rodině přijde na svět a dělá to vědomě, protože její podstatou je určitý úkol. Duše přichází rodiče něco naučit. Dítě učí rodiče, není to naopak, má nám něco předat. Když se například narodí miminko s vrozenou nemocí nebo defekty, vybralo si to a nás jako rodiče to má něco naučit, protože život nenašel jinou cestu, jak to jinak udělat!

Dítě rodičům nepatří, ale je nám svěřeno na základě vyššího záměru, aby se duše mohla rozvíjet. Rodiče jsou tu pro ně jako průvodci, ochránci a hlavně pomocníci. Uvědomme si, že dítě je od začátku inkarnace vyspělé a můžeme s ním komunikovat jako s rovnocenným jedincem. Je to vnímající duchovní bytost.

Každá duše je jedinečná, každé dítě je výjimečné a nese si s sebou nějakou výjimečnou dovednost, talent.

Chlapci nesou poučení maminkám, holčičky tatínkům.

DUŠE MIMINKA PŘI PORODU

Cesta na svět pro dušičku znamená projít z „bran zapomnění“. Utlumuje se vzpomínka na prostor, ze kterého přišlo, kým vlastně je a proč do života přichází. Před porodem miminko ví, že je čas jít na svět. Ví kudy a většinou i jak. Bojí se a má strach a proto jsme tu my, milující rodiče.

Pokud je miminko očekáváno s láskou, už v prenatálním období se mezi miminkem a rodiči vytvoří silné citové pouto. Blízký vztah, založený na důvěře. Miminko se do života těší a když nastane čas porodu, miminko se samo snaží dostat ven, spolupracuje a porod probíhá hladce. Když porod neprobíhá hladce, přestože je miminko přijímáno s láskou, může být příčinou strach vyplývající z minulých zkušeností duše.

Pokud je ale miminko nechtěné, přichází nečekaně jako přítěž do rodiny, nebo ho jeden z rodičů odmítá, miminko porod zdržuje a chce raději zůstat tam, kde se cítí v bezpečí. Častá příčina problematického porodu je očekávání jiného pohlaví miminka, než jaké ve skutečnosti je. Obecně si málo uvědomujeme, jak je toto téma pro přicházející dušičku důležité. Bojí se vyjít ven, protože má pocit, že hned zklame! Takové dítě může mít později velkou potřebu všechno si ohlídat, zajistit si zázemí.

Je velice důležité, jak je s miminkem při porodu zacházeno a jak je přivítáno. Je dobré mluvit s miminkem dopředu o tom, jak bude kolem porodu vše probíhat. Pokud jste prvorodička, řekněte miminku, že sama úplně nevíte, jak porod bude probíhat. Klidně můžete přiznat, že máte strach. Dodejte ale, že spolu vše zvládnete.

MAMINKY, MLUVTE SE SVÝM MIMINKEM KDYKOLI TO PŮJDE. AŤ SE CÍTÍ MILOVÁNO A V BEZPEČÍ A MŮŽE SE TĚŠIT DO VAŠÍ NÁRUČE!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *