Jsem tu pro Tebe, Helča

Podpůrná skupina pro maminky

Od 21. 9. od 16:00 – 17:30 pro vás společně s rodinným a komunitním centrem MUMRAJ, chystám podpůrné skupiny pro maminky, které zradila psychika. Ať už v těhotenství, nebo mateřství. Tato skupina bude 1x za 14 dní. 

V této skupině je maximální počet 10 míst, takže je lepší se zaregistrovat. Registrační formulář je ZDE

Věřím, že sdílení a podpora žen, které si těmito psychickými problémy prošly, nebo právě procházejí, je to NEJVÍC CO MŮŽE BÝT! Když jsem si touto nemocí procházela já sama, myslela jsem si, že jsem jediná na světě. Věděla jsem, že existuje něco jako poporodní deprese a poporodní psychóza, ale myslela jsem si, že to nemůže postihnou ženu, která byla před porodem psychicky v pořádku a žila šťastný a naplněný život.

Věřím, že tato nemoc nás má něco naučit. Je to naše cesta.

Proto jsem moc ráda, že mě oslovila Hanka Holá, ředitelka komunitního a rodinného centra s touto nabídkou podpůrných skupin. Pojď do toho a sdílej s námi tvůj příběh. Věřím, že už jen tím, že o tom někomu řekneš, se ti neskutečně uleví a poznáš ženy, které jsou na tom jako ty!

Pokud nejsi z Prahy a máš to daleko, je tu pro tebe má soukromá Facebooková skupina, kde můžeš svůj příběh sdílet s ostatníma ženama. Do budoucna bych se ráda s každou z vás sešla, na nějaké společné akci, například VÝŠLAP NA SNĚŽKU 🙂

 

Těším se na TEBE! Ať už v podpůrné skupině, nebo ve své soukromě FCB skupině.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *