Jsem tu pro Tebe, Helča

Moje kámoška jménem POPORODNÍ DEPRESE

Po uplynulém šestinedělí se stále necítíš psychicky v pořádku?

A co když ti řeknu, že 1 z 5 žen trpí v těhotenství, nebo mateřství psychickými potížemi?

Neboj se, já si tím prošla taky. Topila jsem se v těchto stavech a náladách rok a půl. Bohužel dodnes se o psychických potížích, které jsou spojené s těhotenstvím a mateřstvím nemluví. Proto jsem se rozhodla napsat tento e-book MOJE KÁMOŠKA JMÉNEM POPORODNÍ DEPRESE!

Co ti e-book přinese?

Sdílení

Můj osobní příběh, kde sdílím své pocity a trápení a proč tomu tak bylo! Zjištění, že v tom nejsi sama je nesmírně ulevující.

Konkrétní tipy pomoci

Mnou ověřené tipy pomoci, co ti pomůže aby ses dostala zpět do své psychické pohody. Pokud máš pocit, že už to nevydržíš, že už je to neúnosné, co dělat? Co pomáhá? Na koho se obrátit?

Workbook a relaxační omalovánky

Díky workbooku si zvědomíš, co je v tvém životě v rovnováze a naopak, na čem zapracovat, nebo co máš pustit. Díky relaxačním omalovánkam si odpočineš, uděláš si čas sama pro sebe a vypneš hlavu.

Bonus 1

Součástí e-booku je i workbook CESTA ŽIVOTA v hodnotě 290 Kč. Díky workbooku si zvědomíš své životní kroky a uvědomíš si v jaké oblasti jsi spokojená a kde je třeba ještě zapracovat.

Bonus 2

Druhou nedílnou součástí jsou Relaxační omalovánky. Díky nim si krásně odpočineš, zrelaxuješ a vypneš hlavu. Najdi si čas sama na sebe, který je v období mateřství moc důležitý!

Přestaň se vinit! Já ti slibuji, že se budeš cítit jako dřív a budeš si naplno užívat života

-> ukáži ti jak na to 🙂

Cena e-booku MOJE KÁMOŠKA JMÉNEM POPORODNÍ DEPRESE je 490 Kč (včetně workbooku a relaxačních omalovánek)

 

 

Navíc ti dávám 14 DNÍ GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ.

Pokud zjistíš, že jsi čekala něco jiného, nebo ti e-book nic nepřinesl, vrátím ti bez otázek peníze, a to do 14 dnů, od zakoupení e-booku MOJE KÁMOŠKA JMÉNEM POPORODNÍ DEPRESE.